Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6438. Czytelniczka z Podkarpacia

Mam na imię Krystyna, kiedyś otrzymałam od kolegi Jana kartkę z mottem: „Idziemy do Boga nie drogą, lecz miłością”. Jeżeli jest możliwość, to chciałabym odnowić tę znajomość. Proszę o kontakt.

6439. Czytelniczka z woj. mazowieckiego

Jestem kobietą wierzącą, życzliwą, lubię się uśmiechać. Cenię sobie tradycyjne wartości, rodzinę. Nie przepadam za hałaśliwym i rozrywkowym trybem życia. Chciałabym poznać osoby uczciwe, w wieku 40-50 lat, chcące nawiązać kontakt.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6440. Anna z Wałbrzycha (60+)

Wdowa, katechetka, ceniąca szczerość i zaufanie, licząca się z wolą Bożą, zaangażowana w ewangelizację, wrażliwa na ludzką krzywdę. Cieszę się opinią bardzo dobrego człowieka, a mimo to czasem dokucza mi samotność. Nawiążę kontakt z osobami z Dolnego Śląska.

6441. Czytelniczka

Mam 57 lat, jestem wdową, katoliczką i optymistką. Mieszkam na wsi, lubię kontakt z ludźmi i ciszę na łonie natury. Moją pasją są dalekie podróże. Chciałabym poznać odpowiednią osobę o podobnych wartościach, która będzie dla mnie podporą na dobre i złe.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2020-08-05 07:20

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Pokorny piewca Ewangelii

Niedziela Ogólnopolska 20/2020, str. VIII

wikipedia.org

Taką osobą był św. Bernardyn ze Sieny, który żył i działał w Italii na przełomie XIV i XV stulecia. Jego liturgiczne wspomnienie obchodzimy 20 maja.

Przyszły reformator Zakonu Braci Mniejszych od najmłodszych lat odznaczał się nietuzinkowymi zdolnościami. Choć jego rodzice zmarli, gdy był jeszcze dzieckiem, zdobył szeroką wiedzę, m.in. z prawa i teologii.
CZYTAJ DALEJ

Czym karmić duszę?

CZYTAJ DALEJ

Białoruś: „wilczy bilet” dla polskich kapłanów

2026-05-20 18:12

[ TEMATY ]

kapłani

Karol Porwich/Niedziela

Niektórym kapłanom pochodzącym z Polski białoruskie władze nie przedłużyły pozwolenia na posługę w tym kraju. Chociaż nie ogłoszono tego oficjalnie, to na jednym z portali parafialnych zamieszczono wiadomość o Mszy św. pożegnalnej.

Sankcje dotknęły między innymi ojca Waldemara Kujawę OFM Conv., który od 31 lat pracował na Białorusi. Z tego 26 lat pełnił posługę w parafii i klasztorze Niepokalanego Poczęcia NMP w Udziale, w powiecie głębockim, w diecezji witebskiej. W relacji nie podano powodu wyjazdu duchownego.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję