Reklama

Niedziela Łódzka

Wieczór uwielbienia: ChwałaMU 2022

Zdecydowaliśmy się na kontynuację uwielbienia ChwałaMU, które ujrzało światło dzienne w wersji internetowej z uwagi na ogromne zainteresowanie oraz świadectwa, które spływały do nas po modlitwie online. Jednak tym razem formuła wydarzenia będzie unikatowa - piszą organizatorzy uwielbienia ChwałaMu.

[ TEMATY ]

wieczór uwielbienia

Materiał sponsorowany

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Spotkajmy się i razem oddajmy MU Chwałę!

Spotkaj się z Nim 28 sierpnia na łódzkiej Atlas Arenie.

W modlitwie poprowadzą nas:

​ - Adam Sztaba z 70 osobową orkiestrą i artystami, którzy wykonają wiele wspaniałych utworów na Bożą Chwałę,
- Zespół PAW,
- Zespół Fisheclectic oraz Przyjaciele z TGD,
- Michał Król z zespołem,
- Marcin Zieliński z modlitwą o uzdrowienie.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Mamy zamiar zgromadzić na łódzkiej Atlas Arenie 10.000 osób i poprowadzić uwielbienie, które potrwa 6 godzin! W uwielbieniu poprowadzą nas zespoły zaangażowane w projekt ChwałaMU oraz Adam Sztaba z Orkiestrą. Spotkanie zakończy się wspólną modlitwą o uzdrowienie, a wszystko to stworzy niezwykłą przestrzeń do spotkania się z Bogiem również dla osób niewierzących.

Naszym marzeniem jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa. Pragniemy również, aby z każdym kolejnym wydarzeniem dołączały do nas kolejne środowiska, które będą odkrywały moc trwania przed Bogiem w swoim życiu. Chcemy dzielić się tym wszystkim czego nauczyliśmy się i czego doświadczyliśmy w naszym życiu z Bogiem.

***

Wierzymy, że uwielbienie ma moc przemiany życia człowieka, bo niesie ono w sobie obecność Boga. Spotkaj się z Nim 28 sierpnia na łódzkiej Atlas Arenie.

Podziel się cytatem

Więcej o wydarzeniu ZOBACZ

Wierzymy, że uwielbienie ma moc przemiany życia człowieka, bo niesie ono w sobie obecność Boga.
2022-08-23 09:51

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Odpust Patronki Miasta

Obchody odpustu Matki Bożej Pocieszenia, Patronki Wschowy, rozpoczęły się już 2 września wieczorną Eucharystią w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP, którym opiekują się franciszkanie.

Następnie w ogrodach klasztornych odbył się Wieczór Uwielbienia. Gościem był Jakub Tomalak z zespołem Abba Pater Music. Mieszkańcy mogli uwielbiać Pana Jezusa w adoracji Najświętszego Sakramentu.
CZYTAJ DALEJ

Kard. Müller: konklawe przebiegło bardzo harmonijnie - rzeczywistość zawsze różni się od filmu

2025-05-10 14:10

[ TEMATY ]

konklawe

kard. Gerhard Müller

Karol Porwich/Niedziela

Kard. Gerhard Ludwig Müller

Kard. Gerhard Ludwig Müller

„Konklawe było bardzo harmonijne. Rzeczywistość zawsze różni się od filmu. Bóg łaskawie posłużył się sumieniem i kompetencjami Świętego Kolegium Kardynałów Kościoła Rzymskiego, aby wybrać następcę samego Piotra. Wierzymy w Ducha Świętego, który prowadzi Kościół Chrystusowy. I prosimy tego samego Ducha Bożego, aby umocnił nowo wybranego papieża Leona XIV do zjednoczenia Kościoła w wyznawaniu „Chrystusa, Syna Boga żywego” (Mt 16,16) - oświadczył kard. Gerhard Ludwig Müller, emerytowany prefekt Kongregacji Nauki Wiary.

Niemiecki purpurat zwrócił uwagę, że jego imiennik, Leon I Wielki, napisał słynny list do Soboru Chalcedońskiego (451), w którym podkreślił nierozerwalną jedność i niezmieszaną odrębność boskiej i ludzkiej natury w osobie Syna Bożego. Jest to podstawa i fundament wiary katolickiej. Z kolei papież Leon XIII swoją encykliką „Rerum novarum” z 1891 położył podwaliny pod katolicką naukę społeczną, która stworzyła podstawy sprawiedliwego i liberalnego nowoczesnego społeczeństwa.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV modlił się przy grobie papieża Franciszka

2025-05-10 20:29

[ TEMATY ]

Papież Leon XIV

Vatican Media

Papież, wracając z Genazzano, zatrzymał się w Bazylice Matki Bożej Większej, aby oddać hołd swojemu poprzednikowi. Kilka chwil spędził samotnie, w ciszy, pozostawiając białą różę na marmurze z napisem „Franciscus”. Modlił się również przed ikoną Salus Populi Romani. Pozdrowił zaskoczonych wiernych zgromadzonych na modlitwie różańcowej.

Leon XIV modlił się dziś przy grobie Swego poprzednika, papieża Franciszka.@EpiskopatNews pic.twitter.com/38ecGu7LWc
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję