Reklama

Aspekty

Pielgrzymka nie dla wszystkich

W sobotę 19 listopada 2022 r. w Sanktuarium Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej odbyło się czwarte Diecezjalne Spotkanie Kobiet.

[ TEMATY ]

pielgrzymka kobiet

Matka Boża Gospodyni Babimojska

sanktuarium Babimost

Bp Adrian Put

ks. Rafał Witkowski

Pielgrzymka kobiet do Babimostu

Pielgrzymka kobiet do Babimostu

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Panie pielgrzymowały do Babimostu, aby wspólnie uczestniczyć we Mszy św. i modlić się przed Cudownym Wizerunkiem Matki Bożej, która na początku XVIII wieku wyprosiła łaskę uchronienia ludzi ziemi babimojskiej przed epidemią choroby zakaźnej. Bp Adrian Put celebrował Mszę św. i wygłosił homilię o ofiarowaniu Matki Najświętszej oraz o związku Bożego Macierzyństwa z życiem każdej matki. Więcej za tydzień w wydaniu papierowym i elektronicznym.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ:

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram


O owocach pielgrzymki kobiet mówi Adrianna Włodarczyk. Zobacz!


2022-11-19 15:25

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

III Diecezjalne Spotkanie Kobiet

Pod czułym okiem Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej spotkały się 27 listopada nasze diecezjanki. III Diecezjalne Spotkanie Kobiet rozpoczęło się Mszą świętą w sanktuarium w Babimoście, pod przewodnictwem biskupa kaliskiego Damiana Bryla.

- Pielgrzymka jest po to, żeby się pomodlić. Przyjechaliśmy i przyszliśmy tutaj, bo ufamy, że w tym miejscu nasza modlitwa wobec tego pięknego Wizerunku ma jakiś szczególny wymiar – mówił bp Bryl w homilii.
CZYTAJ DALEJ

Nieślubne mieszkanie

Ksiądz Teodor Sawielewicz znany z kanału "Teobańkologia",opublikował film na temat par mieszkających ze sobą przed ślubem. Wypowiedź księdza wzbudziła spore kontrowersje. My publikujemy teskt abp Andrzeja Przybylskiego, który gdy pełnił posługę duszpasterza akademickiego miał wiele okazji do rozmów z młodzieżą na ten temat.

Wspólne zamieszkanie chłopaka i dziewczyny jeszcze przed ślubem zaczyna być coraz częstszą praktyką. W samej Częstochowie jak grzyby po deszczu pojawiają się wynajmowane przez nieślubną parę mieszkanka.
CZYTAJ DALEJ

Włochy/ Papież wszedł na pokład statku Szkoła Pokoju dla młodzieży z wielu krajów

2025-10-17 17:35

[ TEMATY ]

młodzież

statek

Papież Leon XIV

@Vatican Media

Papież spotkał się z młodzieżą, która uczestniczyła w rejsie MED 25.

Papież spotkał się z młodzieżą, która uczestniczyła w rejsie MED 25.

Papież Leon XIV wszedł w piątek na pokład statku Szkoła Pokoju, który zacumował w porcie w nadmorskiej dzielnicy Rzymu, Ostia. Statek Bel Espoir z młodzieżą z wielu krajów odbywa rejs po Morzu Śródziemnym.

Na pokładzie jednostki są od 1 marca młodzi ludzie z Libanu, Syrii, Egiptu, Maroka, Tunezji, Jordanii, Hiszpanii, Francji, Grecji i Włoch, a także Palestyńczycy.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję