Reklama

Aspekty

Już niedługo kolejna Debata Walentynkowa

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zachęca do udziału w kolejnej Debacie Walentynkowej.

- Zapraszamy na pewno studentów, bo debata odbędzie się na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ale mile widziani są też uczniowie różnych szkół. Spotkanie będzie w godzinach lekcyjnych – mówi Barbara Krumholc. - Naszymi gośćmi będą tym razem Iga i Konrad Grzybowscy, małżeństwo prowadzące Fundację Ster na Miłość. Będziemy rozmawiać o sztuce budowania relacji w związku. Rozmowa ma mieć luźną formę, prowadzący chętnie odpowiedzą na pytania z sali.

Debata Walentynkowa odbędzie 16 lutego o godzinie 12 w Auli C Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Wojska Polskiego 69 (budynek A-16). Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: biuro@zg.ksm.org.pl

2023-02-03 09:12

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Hej, czy ty wiesz...? - czyli Debata Walentynkowa

[ TEMATY ]

KSM

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Uniwersytet Zielonogórski

debata walentynkowa

Koło Akademickie KSM przy UZ

Fundacja Ster na Miłość

Iga i Konrad Grzybowscy

Katarzyna Krawcewicz

Debatę Walentynkową poprowadzili Iga i Konrad Grzybowscy z Fundacji Ster na Miłość

Debatę Walentynkową poprowadzili Iga i Konrad Grzybowscy z Fundacji Ster na Miłość

Iga i Konrad Grzybowscy byli gośćmi Debaty Walentynkowej, która odbyła się 16 lutego na Uniwersytecie Zielonogórskim.

To już 14. Debata Walentynkowa. Jej pomysłodawcą jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. – Chcemy przekazać młodym ludziom, na czym polega miłość, jak budować relacje, jak dbać o związek – wyjaśnia Barbara Krumholc. – Zawsze mile widziane są pytania z sali, bo wtedy też prowadzący wiedzą, co młodzież tak naprawdę interesuje.

CZYTAJ DALEJ

Dolny Śląsk ze św. Janem Pawłem II [Zaproszenie]

2023-03-20 19:32

mat. pras

DOLNY ŚLĄSK ZE ŚW. JANEM PAWŁEM II to wspólny projekt Archidiecezji Wrocławskiej, Diecezji Legnickiej, Diecezji Świdnickiej, Eparchii Wrocławsko-Koszalińskiej Kościoła Greckokatolickiego w dniach 31 III - 2 IV 2023r.

Powstał specjalny serwis na FB: Dolny Śląsk ze św. Janem Pawłem II na którym umieszczane będą bieżące informacje o wydarzeniach organizowanych na terenie Archidiecezję Wrocławską, Diecezji Legnickiej, Diecezji Świdnickiej czy eparchii Wrocławsko - Koszalińskiej [kościół grekokatolicki]

CZYTAJ DALEJ

Troska o najsłabszych jest warunkiem postawy pro-life

2023-03-21 11:07

PSOŻC

Już po raz 43 obrońcy życia człowieka zebrali się na Jasnej Górze podczas Ogólnopolskiej Pielgrzymki, by modlić się o ochronę życia poczętych dzieci, a także o konkretne zaangażowanie się struktur państwowych w troskę o osoby z niepełnosprawnościami.

Spotkanie rozpoczęło się w sali o. Augustyna Kordeckiego od świadectwa Anny i Zbigniewa Kasprzyków, rodziców trójki dzieci, w tym 18-letniego Karola, który urodził się z agenezją ciała modzelowatego. W swoim wystąpieniu opowiedzieli zebranym jak wyglądała ich historia oczekiwania i narodzin Karola. Z czym musieli się zmierzyć zaraz po narodzinach, a także o wielkiej miłości jaka wypływa z ich pięknej, choć trudnej codzienności.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję