Reklama

Uśmiechnij się!

Chwalipięta

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

W ramach wizyty duszpasterskiej jeden ze szpitali dla dzieci odwiedził miejscowy biskup. Dzieci zgromadzone w największej sali słuchają pytań księdza biskupa:
- Drogie dzieci, czy wy wiecie, kim ja jestem?
Na sali cisza jak makiem zasiał.
- No zgadnijcie, mam taki ładny czerwony beret, purpurową szatę.
Dzieci dalej milczą.
- Mam też piękny pastorał i złoty pierścień.
Kim więc jestem?
- Już wiem! Chwalipiętą! - wyrywa się mały Jaś.

(R.)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2012-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Miesiąc Najdroższej Krwi

[ TEMATY ]

Krew Chrystusa

Przenajdroższa Krew Chrystusa

Karol Porwich/Niedziela

Lipiec poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. W rozważaniach, chcemy pokazać dar, jakim było i jest przelanie przez naszego Odkupiciela drogocennej Krwi.

Boży Syn nie tylko w czasie Męki, ale dużo wcześniej przelewał Krew, by odkupić rodzaj ludzki. Przypominają nam o tym nabożeństwa, które mają na celu uczczenie Meki Pańskiej, ale też te szczególnie poświęcone Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa.
CZYTAJ DALEJ

Wimbledon - Chwalińska wycofała się z debla

2026-06-30 20:48

[ TEMATY ]

sport

PAP/EPA/NEIL HALL

Maja Chwalińska i Austriaczka Sinja Kraus wycofały się z gry podwójnej wielkoszlemowego Wimbledonu - poinformowali organizatorzy. Polska tenisistka w poniedziałek walcząc z problemami zdrowotnymi odpadła w pierwszej rundzie singla.

„Nie taki Wimbledon sobie wyobrażałam, ale taki jest czasem tenis. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, naprawdę to doceniam” - napisała Chwalińska na Instagramie.
CZYTAJ DALEJ

Jak kochać naprawdę? Spotkanie kobiet z ks. Markiem Dziewieckim

2026-07-01 11:04

[ TEMATY ]

duszpasterstwo kobiet

ks. Marek Dziewiecki

Joanna Popławska

Kobiety szukały odpowiedzi na pytanie, czym jest prawdziwa miłość

Kobiety szukały odpowiedzi na pytanie, czym jest prawdziwa miłość

— Miłość nie jest uczuciem ani zakochaniem. Jest decyzją troski o dobro drugiego człowieka — mówił ks. dr Marek Dziewiecki podczas sesji formacyjnej dla kobiet, która odbyła się w Ośrodku konferencyjno-rekolekcyjnym Uroczysko Porszewice. W wydarzeniu zorganizowanym przez Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Łódzkiej uczestniczyło 105 kobiet z różnych części Polski.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję